QHC

Publicitāte

Publicitāte
Māris

Projekta darba seminārs 2023.01.12.

Pozitīvā un radošā gaisotnē uzsākts projekta noslēguma gads. Projekta pētnieki tikās klātienē, lai vienotos par veicamiem darbiem un pārrunātu gatavošanos projekta noslēgumam.

Vairāk »
Publicitāte
Māris

Projekta pētnieki viesojas Igaunijā

Būvniecības nozare ir viena no lielākajām tautsaimniecības nozarēm Latvijā, kas veido aptuveni 7% no Latvijas IKP, un tā ir viena no lielākajām resursu patēriņa ziņā (piemēram, izejvielu izmantošana, enerģijas un ūdens patēriņš būvelementu ražošanā, siltumnīcefekta gāzu emisijas un atkritumu apglabāšana poligonos). Būvniecības atkritumi daudzās valstīs ir kļuvuši par nopietnu problēmu, un tiem ir liela ietekme gan uz vidi, gan ekonomiku.

Vairāk »
Publicitāte
Māris

Projekta pētniecības rezultāti tiek popularizēti Baltijas jūras regiona universitatēs

Gada nogalē esam saņēmuši patīkamu ziņu, ka esam pamanīti un atzinīgi novērtēti. Baltijas universitāšu programma (BUP) Savā regulārajā Pētnieku piezīmju numurā iekļāvusi mūsu projektā izstrādāto publikāciju “Achievement of Sustainable Development Goalsthrough the Implementation of Circular Economy and Developing Regional Cooperation”

Vairāk »
Publicitāte
Māris

Dalīšanās pieredzē

Banku augstskolas doktorantūras studente Zane Raščevska pēdējo mēnešu laikā ir piedalījusies vērtīgās un iedvesmojušās diskusijās un dalījusies ar Latvijas Zinātņu Padomes finansētā projekta “Quadruple Helix koncepts (QHC) kā pamats jaunās paaudzes PPP modelim” ( Nr. lzp-2020/1-0062) labo pieredzi vairākās augstākās izglītības iestādēs Moldovā, Armēnijā, Gruzijā, Rumānijā, Somijā un Bulgārijā.

Vairāk »
Publicitāte
Māris

1st International Accounting, Finance & Management Workshop

2022.gada 16.novemrī Latvijas Zinātņu Padomes finansētā projekta “Quadruple Helix koncepts (QHC) kā pamats jaunās paaudzes PPP modelim” ( Nr. lzp-2020/1-0062) pētnieki piedalījās Kauņas Lietišķās zinātnes universitātes (Lietuva) un Lodzas Universitātes Menedžmenta fakultātes (Polija) rīkotajā seminārā “1st International Accounting, Finance & Management Workshop”.

Vairāk »
Publicitāte
Māris

Popularizējam pieredzi Brno

Šogad laika posmā no 17. līdz 20. oktobrim norisinājās ikgadējā Brno starptautiskā nedēļa, kuras laikā Dr.sc.admin. Māris Purviņš popularizēja zaļo investīciju un digitālās komunikācijas pieredzi.

Vairāk »
Atkritumu sistēmas izveidi Latvijā
Publicitāte
Māris

Saruna par apritīgas būvmateriālu un būvniecības atkritumu sistēmas izveidi Latvijā, komercsektorā un publiskajā sektorā

LIFE integrētais projekts “Atkritumi kā resursi Latvijā – Reģionālās ilgtspējas un aprites veicināšana, ieviešot atkritumu kā resursu izmantošanas koncepciju” (LIFE Waste To Resources IP, LIFE20 IPE/LV/000014) ir saņēmis finansējumu no Eiropas Savienības LIFE programmas un Valsts reģionālās attīstības aģentūras.

Vairāk »
Publicitāte
Māris

Green Diet – Digital Data Design, Innovation, Entrepreneurship, Technology

6.oktobrī Latvijas Zinātņu Padomes finansētā projekta “Quadruple Helix koncepts (QHC) kā pamats jaunās paaudzes PPP modelim” ( Nr. lzp-2020/1-0062) pētnieki piedalās Estonian Entrepreneurship University of Applied Sciences rīkotajā konferencē “Green Diet – Digital Data Design, Innovation, Entrepreneurship, Technology”

Vairāk »